top of page

SAKLAMA ÇANTASI HEDİYE

 

VULOM® YAĞ KAPLAMA DEMİR DÖKÜM TAVA 26cm

 • 3 Kat Seasoning / Yağ Kaplama İşlemi Uygulanmıştır
 • Özel Bronz Rengi ve Parlak Yüzeyi ile Göz Alıcı Şıklık
 • Kalın Taban ile Mükemmel Isı Tutma ve Et Mühürleme
 • Gazlı, Elektrikli, Indüksiyon Ocaklarda ve Direkt Ateş Üzerinde Kullanıma Uygun


VULOM® TAVA SAKLAMA ÇANTASI

 • Su Geçirmez Büzgülü Impertex Kumaş Çanta
 • Demir Döküm Tavaların Sıvı ve NemTemasından Korunarak Muhafaza Edilmesini Sağlar
 • Ürüne uygulanan Koruma Yağının Diğer Mutfak Gereçlerine Bulaşmasını Engeller
 • Tavanın Tozlanarak Koruma Yağının Kirlenmesine Mani Olur

 

NEDEN DEMİR DÖKÜM TAVA?
Demir Döküm Pişirme Gereçleri yüksek ısıya dayanıklığıyla ve ısıyı eşit olarak dağıtmasıyla fark yaratır. Alüminyum Pişirme Gereçleri ateşin tabanda değdiği noktada en yüksek ısıyı iletirken, tabanın diğer bölümlerine ve yan duvarlara daha düşük ısı iletir. Bu nedenle yemeklerin her yerini eşit olarak pişirmek zordur. Ancak Demir Döküm Pişirme Gereçleri homojen ısı dağılımı özelliği ile yemeklerinizin her yeri aynı kıvamda ve lezzette olur. Hem profesyonel aşçılar hem de evde yemek yapmayı sevenler için idealdir, en zorlu yemekleri dahi kolaylıkla pişirebilmenizi sağlar.

 

DÖKÜM TAVA ALIRKEN DİKKAT EDİN: Her Döküm Tava , Gerçek Demir Döküm Tava değildir. Alimünyum tavalar da döküm tekniği ile üretilir ve Döküm Tava olarak satılabilir. Ancak eskiden beri Döküm Tava tabiri Demir madeninden üretilenler için kullanılır. Gerçek Demir Döküm Tava en az 2 kg ağırlığında olur (ölçüsüne göre 2-4 kg arasında). Dünyada en çok tercih edilen iki versiyonu vardır: Seasoned (Yağ Kaplama) ve Emaye Kaplama.

 

NEDEN VULOM SHINE?
Özel tasarımı ve lüks aksesuarları ile mutfağınıza şıklık katar. Yapışmaz yüzeyi ile yemeklerinizi kolaylıkla pişirebilirseniz. Yüzeyindeki yağ kaplama ile tava tamane doğal hale getirilmiştir. Yağ Kaplama ürünler ömürlüktür. Dildeğiniz zaman Kullanım ve Bakım bölümündeki aşamaları uygulayarak tavayı ilk günkü haline getirebilirsiniz. 4mm kalınlığı ile mükemmel ısı şekilde ısı tutar. Et mühürlemek ve kısık ateşte enfes yemekler pişirmek için tek ihtiyacınız olan bir Vulom Shine Demir Döküm Tava.


Avuca tam oturan ergonomik tasarımlı kulpu ve karşılığındaki tutma kulağı ile kolaylıkla taşınır. Kulp dahil uzunluğu 46,5 cm olup standart ankastre fırınlara çapraz şekilde rahatlıkla sığar. Vulom Shine Tavanın kulpu ahşap veya metal karıştırma kaşıklarının oturacağı şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede karıştırma aparatlarını tava üzerinde bırakarak ocak üzerindeki yemek damlalarından kurtarır.

 

NASIL KULLANILIR?
Vulom Shine Demir Döküm Tava her türlü ocakta kullanıma uygundur. Gazlı, elektrikli, seramik ocaklarla, fırın ve barbekü ile uyumludur. Tavanın çok yönlü kullanımı mühürleme, kızartma, soteleme, yavaş pişirme birçok yönteme imkan verir. Suyu içine hapsedilmiş yumuşacık etler için vazgeçilmezdir.

 

  VULOM SHINE Seasoned Demir Döküm Tava 26cm

  3.100,00₺Fiyat
  Tükendi
  • ÜRÜN KODU:   VCI-SSN/T26

   VULOM® YAĞ KAPLAMA DEMİR DÖKÜM TAVA 26cm
   VULOM® TAVA SAKLAMA ÇANTASI

  • Pişirme Alanı Üst Çap:  26 cm 
   Pişirme Tabanı Çap: 22 cm
   Ağırlık: ~2.7 kg
   Hacim: ~2,75 litre Sıvı

  bottom of page